prowadzenie: Jean-Étienne Langianni

Jean-Étienne Langianni — muzyk, śpiewak i kompozytor samouk. Jest stałym członkiem zespołów Tavagna (od 1981 r.), Ensemble Organum (od 1993 r.) i Seraphica, który założył w 2007 r.
W pracy artystycznej podtrzymuje i popularyzuje tradycje Korsyki, utrwalając tzw. styl korsykański.

W czasie warsztatów będziemy zgłębiać wielogłosowe śpiewy korsykańskie przeznaczone na Wielki Piątek. W głównej mierze będą to psalmy, których zapomniana polifonia została „odzyskana” przez konfraternie dzięki innym wciąż istniejącym tradycjom wielogłosowym wyspy.

Śpiewać będziemy w refektarzu dawnego klasztoru sióstr benedyktynek w Lubomierzu (pl. Kościelny 5, 59-623).

opłata warsztatowa: 300 zł
Prosimy o kontakt, jeśli dla kogoś cena stanowi problem — ważne jest dla nas, aby każdy, komu na tym zależy, mógł wziąć udział.
Jeśli zaś ktoś jest gotów nas wesprzeć dodatkową kwotą, będziemy bardzo wdzięczni, pomoże nam to utrzymać warsztaty i organizować kolejne wydarzenia.

Wyżywienie i nocleg: we własnym zakresie (w razie potrzeby pomożemy w poszukiwaniach).
Jest między innymi możliwość wynajęcia pokoju w samym Lubomierzu, nad pizzerią Norra, ok. 5 min. pieszo od klasztoru. Informacje i rezerwacja: 75 781 22 22

Ze zgłoszeniami oraz wszelkimi pytaniami prosimy pisać na adres:
kontakt@dusza.org.pl
lub dzwonić pod numer:
783 783 611

Stowarzyszenie Dusza
nr konta: 46 1600 1462 1815 0949 2000 0001

 

Administratorem Państwa danych osobowych będzie Stowarzyszenie Dusza, które ma siedzibę w Proszowej 4 (Mirsk, 59-630); adres kontaktowy to kontakt@dusza.org.pl. Dane, które Państwo podają drogą telefoniczną lub mailową umożliwiają wykonanie umowy dotyczącej uczestnictwa w wydarzeniu, a ich podanie jest warunkiem umownym. Będą one przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Państwa dane będą przetwarzane do czasu wycofania Państwa zgody. Stowarzyszenie może powierzyć dane podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Odbiorcami Państwa danych będą członkowie Stowarzyszenia, odpowiedzialni za organizację wydarzenia. Mają Państwo prawo do wycofania zgody w każdym momencie, prawo dostępu do treści swoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo wniesienia sprzeciwu, jednak konsekwencją tego może być niezrealizowanie umowy. Ponadto przysługuje Państwu prawo do sprzeciwu na sposób przetwarzania danych przez Administratora do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.